Centrum Targowo - Kongresowe

ul. Marsa 56C
04-242 Warszawa

Siedziba biura i dane sp贸艂ki:

Centrum Targowo - Kongresowe Sp. z o.o.

siedziba sp贸艂ki: ul. Marsa 56c, 04-242 Warszawa

adres korespondencyjny: ul. Jordanowska 12,聽04-204 Warszawa

聽 聽tel:聽22 529 39 00; fax: 22 529 39 30

聽聽 hala@ctk.waw.pl

NIP: 526-00-37-072, KRS 0000104142

Bartosz Sosnowski

Wiceprezes Zarz膮du

Prezes Zarz膮du firmy Mi臋dzynarodowe Targi Polska. Od roku 2009 zwi膮zany jest z bran偶膮 targow膮. Zarz膮dza jednym z najnowocze艣niejszych obiekt贸w targowo-kongresowych w Polsce 鈥 Centrum MT Polska, kt贸re zlokalizowane jest przy ul. Marsa 56c w Warszawie. Z sukcesem zrealizowa艂 tak偶e wiele du偶ych imprez wystawienniczych. Pod jego kierownictwem sp贸艂ka MT Polska organizuje m.in. Targi China Expo Poland po艣wi臋cone wsp贸艂pracy gospodarczej mi臋dzy Polsk膮 a Chinami, Targi Regionalia, Agroturystyka. Dodatkowo pe艂ni funkcj臋 cz艂onka zarz膮du w Warszawskiej Korporacji Targowej oraz Warszawskiej Organizacji Turystycznej, kt贸rej jednym z najwa偶niejszym cel贸w jest promowanie miasta Warszawy, jako destynacji turystycznej. Wcze艣niej zarz膮dza艂 r贸偶nymi sp贸艂kami, w tym sp贸艂kami Skarbu Pa艅stwa. Jest absolwentem Szko艂y G艂贸wnej Handlowej w Warszawie.

Pawe艂 Zaboklicki

Wiceprezes Zarz膮du

Z bran偶膮 targow膮 i sp贸艂kami grupy MT Polska jest zwi膮zany od 2006 toku. W swojej karierze koordynowa艂 聽Mi臋dzynarodowe Targi Wyposa偶enia, Modernizacji i Budowy Obiekt贸w Sportowych i Wypoczynkowych Sport 鈥 Rekreacja. G艂贸wny koordynator Mi臋dzynarodowych Targ贸w Budownictwa Drogowego, Kolejowego oraz Zarz膮dzania Ruchem. Od 2008 roku kierowa艂 Dzia艂em sprzeda偶y i marketingu . Od 2014 nadzoruje szerok膮 dzia艂alno艣膰 targow膮 , eventow膮 i konferencyjn膮 Centrum MT Polska.

Emilian Gol贸nka
Dyrektor administracyjny

聽聽+48 604 346 787

聽 聽egolonka@ctk.waw.pl

Wojciech Wolski
Starszy specjalista ds. administracji

聽 +48 602 599 389

聽聽 wwolski@ctk.waw.pl

Magdalena Marciniak
Administrator systemu rejestracji聽

聽聽 22 529 39 49/00

聽聽mmarciniak@ctk.waw.pl

Marcin Ku藕micz
Specjalista ds. obs艂ugi klienta

聽聽 22 529 39 27

聽聽mkuzmicz@ctk.waw.pl

RECEPCJA:

聽 聽22 529 39 50

聽hala@ctk.waw.pl

Bartosz Sosnowski

聽聽 22 529 39 25/00, 604 517 808

聽 聽bsosnowski@ctk.waw.pl

Pawe艂 Zaboklicki

聽聽 22 529 39 56/00, 606 874 422

聽聽聽pzaboklicki@ctk.waw.pl

Ma艂gorzata Tuczapska
Specjalista ds. sprzeda偶y

聽聽 22 529 39 55

聽聽聽mtuczapska@ctk.waw.pl

Marzena Rupi艅ska
Marketing Manager

聽聽 22 529 39 13/00, 604 152 695

聽聽聽mrupinska@ctk.waw.pl

Zapytania ofertowe:

聽聽 22 529 39 56/00

聽聽 hala@ctk.waw.pl

Gra偶yna Pyda
G艂贸wna Ksi臋gowa

聽聽 22 529 39 28/00

聽聽 mtp@ctk.waw.pl

Magdalena Pyda
Z-ca G艂贸wnej Ksi臋gowej

聽聽 22 529 39 23/00

聽聽 mpyda@ctk.waw.pl

Edyta Matuszewska
Kierownik Dzia艂u Projektowo-Technicznego

聽聽 22 529 39 45 / 602 531 595

ematuszewska@ctk.waw.pl

Anna Goworek
Specjalista ds. obs艂ugi Klienta - Dzia艂 Projektowo-Techniczny

聽聽 22 529 39 12 / 668 024 493

agoworek@ctk.waw.pl

Joanna Sawicka-Mordak
Specjalista ds. obs艂ugi Klienta - Dzia艂 Projektowo鈥揟echniczny

聽聽 22 529 39 84 / 728 493 691

jsawicka@ctk.waw.pl

Zapytania ofertowe:

聽聽 22 529 39 45

serwis@ctk.waw.pl